Choď na obsah Choď na menu
 


2 new songs, videos, photos

Tak dlho som na to čakala, až....DOČKALA SOM SA! Som úplne ale úplne nadšená z piesne "Before the Storm" mimochodom duet Nicka a Miley ♥, ktorý nájdete aj na  novom albume. Je to krásne, že dokázali vytvoriť niečo také úžasné IBA ako kamaráti, ale aj tak sa mi zdá, že  spolu trávia v poslednej dobe viac času. No nechajme sa prekvapiť, dúfam, že príjemne. 

Ďalej sa však objavila v poradí už šiesta pieseň z Jonasovského CD s názvom "World War|||" teda tretia svetová vojna. Teraz to však ani zďaleka nie je slaďáčik, ale ja si aj tak myslím, že sa vydajú skôr na cestu k baladám a nie k tvrdému rocku ako AC/DC. Inak ako som predtým spomínala, že mi budú chýbať ich Year 3000 časy, áno je to stále pravda, ale týmito piesňami mi to úplne vynahrádzajú. Sú krásne, dospelejšie. Je vidieť, že sú naozaj starší a vyberajú si aj oné priority na písanie songov, než je to ako sa ocitli v roku 3000, ale tú piseň milujem!

Máme tu video, na ktorom Kevin ukazuje ich obrovské pódium, ako sa stavia a tak. Vlastne skoro všetko tam vraví on, chalani len prikivujú. No a toto kreslené video je o nejakom Justinovi a Joeovi Jonasovi.

Prinášam vám exkluzívne candids fotky Nicka. Ako si všimnete na jednejm tabuľa hlási: Welcome to New York" Áno, Nick včera priletel do New Yorku za svojimi bratmi, pretože spoločne mali  navštíviť The tonight show with David Lettherman zajtrajšiu noc. A pýtate sa prečo neprišli spolu? Dôvodom bolo natáčanie Nickovho a Mileyinho duetu.

 

 

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Ešte by som mohla povedať, že chalani na svoj twitter písali ako sa im v New Yorku páči a že sú šťastní.

 

ZDROJ:www.jonasbrothers-fan.estranky.sk