Choď na obsah Choď na menu
 


My Diary

9.7.09-Aloháá! Som späť! Dnes sme sa vrátili z dovolenky v Grécku. Bolo super, krásne počasie more úžasné. Teraz som sa bola popozerať po nejakých novinkách, teda samé tutovky, sa máte načo tešiť. Pozrite si toto, akože totáálna hovadina. To nie je môj web!!!A akože vážne sa mi znížila návštevnosť, takže, zase sem môžete chodiť, všetko ako po starom. Len ff asi na týždeň ešte pozastavím, pretože to chcem prerobiť do knižkového vydania a potom poslať do nejakého vydavateľstva. Možno (silne pochybujem) to výjde.

 

H.I.A.T.U.S

27.6.09- Čaukis! Dnes píšem na web posledný krát pred dovolenkou. Áno, zajtra o desiatej ráno odchádzam do Grécka. Sa teším. Síce nebudem posledné dva dni v škole, teda nedostanem ani vysvedčko, no nevadí. Bude výborné (podľa mňa, mimochodom jedna dvojka) tak som na seba hrdá. Ako som zvládala školu, web, domácnosť. Bude mi za vami všetkými veľmi smutno, ale predsa sa stretneme o 12 dní. Prosím nezanevrite na mňa a na tento web, veď keď sa vrátim, všetko pôjde odznovu. Dnes som pridala novinky, ale ako na potvoru, práve dnes ich je málo. Snáď ešte večer pridám ff, vážne by som chcela. Každopádne sa s vami lúčim, majte sa tu pekne. Snáď prežijem krásnu dovolenku a ak budú aj nejaké prijateľné fotky, pridám ich sem. Majte sa krásne a myslite na mňa.

Thanks for your support, with love....Jul (27.6. 15:50)

 

 

26.6.09-Ahoj ;) Ako sa dnes máte? Ja som bola už posledný deň v škole, lebo v nedeľu odchádzam na dovolenku! Takže máte Hiatus istý, ale k veci. Ráno som sa dozvedela, že zomrel Michael Jackson na zástavu srdca. Ozaj mi to bolo ľúto, pretože niektoré jeho pesničky sú fakt cool, a ešte k tomu mal iba 50. V najlepšom veku :´( Novinky dnes nebudú, je iba veľa textov na prekladanie a to sa Juliške nechcééé. No tešte sa na ff. Možno až dva diely.

 

25.6.09-Ahojky ;)  Dnes som so svojou prácou spokojná! Pridala som MEGA novinky, akože naozaj, prekladala som ten Nickov príhovor k cukrovkárom, totálne krásne to vymyslel. A spravila som aj ten tutoriál na blend, tak ak máte nejaké dotazy píšte komenty. Večer ešte pridám 3D Concert Experience na pozeranie, vo videách youtube pravdaže v agličtine ;)

 

24.6.09-Čúús, no čakala som, že tu niečo spravím, ale márne, je mi zle :( Idem si ešte niečo zahrať a budem oddychovať. Dúfam, že zajtra už konečne niečo pridám. A prosím zapájajte sa do rubriky "from you". A píšte komentáre do "naše rady pre vás" aké by ste uvítali. Inak rozhodla som sa, že ten najbližší tutoriál nebude s photoshopom ale s photofiltrom, pretože ten má väčšina. Tak papa, a prosím nehnevajte sa!

 

23.6.09-Ahoj :) Tak dnes tu toho asi veľa nenarobím, nakoľko mám už vyčerpaný limit príspevkov v administrácií, mám ich celkom 299. Tak som si založila web (jb-fan.estranky,sk) IBA ako pod stránku k tomuto webu. Inak zajtra už KONEČNE urobím nejaké riadne novinky, ale mala som toho ozaj dosť. Pridám aj ff, a robím aj na jednom tutoriale. Takže všetko zajtra. A potom, iba vám chcem pripomenúť, že HIATUS; pozastavenie webu bude od 28.júna asi až do 12.júla, pretože Jul ide na dovolenku od 28-10 a ja 30-12. V sobotu, ešte jedna z nás napíše čo a ako, škoda, ale nikto nás nemá ako zastúpiť. Tak buď niekoho zoženieme, alebo to tu bude takto. Prepáčte, ale novinky doháňať nebudeme, začneme pekne od toho čo príde ďalšie. Navyše tu budete mať vždy priravenú Mišku, ktorá vám čo to o JB ponúkne.A ešte; prosím podporte Nikki na jej webe o MC, ktorý bude obnovovať.! Papa

 

 

17.6.09-Ahojky :) Dnes som na webe teoreticky nič nespravila, iba som trošku poupratovala menu. Idem sa však venovať celkom novej rubrike for you, v ktorej nájdete rôzne fígle a rady. Či ohľadne grafiky, alebo webu. Zajtra píšeme koncoročnú z matiky, sloviny, skúša ma z fyziky, tak mi držte palce nech to nejak zvládnem ;)

 

16.6.09-Tak Vitajte! Trošku som pozmenila výzor webu, zmenila logo, skryla menu. Inak chcela som web zrušiť, ale nakoniec som sa pozrela na dnešnú návštevnosť a nedokázala som to. Hiatus však budeme musieť vyhlásiť. No ale zatiaľ nech sme pre vás no.1 source for everything JB. Dnes som inak bola u zubára; btw, aj Jul ;) No mne trhala zub, a Jul vŕtala. Ale obe sme to nejak zvládli :) Takže, idem asi ešte na ff, neviem...a potom sa učiť. pa