Choď na obsah Choď na menu
 


JB at BBC, at Paul O´Grandy, JONAS farts and more videos, Frankie

Jonas Brothers boli ako iste už viete v Anglicku. Fotky s fanúšikmi nájdete tuto. Včera sa stihli zastaviť aj v BBC Rádio 1 s Edith Browmanovou. Videá nájdete ○tutotutotutotuto○  a fotečky presne v tejto galérií.

Taktiež boli hosťami v TV show Paula O´Grandyho. Videá si môžete pozrieť v HQ alebo HD kvalite. Nie sú natáčané s video kamerou. Nájdete ich na ○tomtotomto○ odkaze.

Na internete sa objavilo jedno veľmi vtipné video chalanov z ich seriálu JONAS. Pravdupovediac, "prdia" tam. Je to urobené video, tak tieto "prdy" neberte vážne. Video sledujte na tomto linku.

Ďalej, máme tu nové JONAS promá. ○tuto○ nájdete video o tom, že 4.časť bude už túto nedeľu a ○tuto○ máte zaujímavé video s linkom na ktorom nájdete všetky epizódy tohto fenomenálneho seriálu.

Ó, áno..zase videá. Tak ako som včera spomínala, že Frankie Jonas bude na rádiu Disney, dnes si už môžme vypočuť aj rozhovor s ním. V prvej časti ○tuto○ sa ho pýtajú ako sa má, ako si vychádza s bratmi a čo prichystal svojej mamine na deň matiek.V druhej časti ○tuto○znovu opakujú číslo, na ktoré mu môžme zavolať, pýtajú sa ho nato či pôjde s bratmi na turné, na kamaráta Jamesa. 

No a toto posledné video je pre TigerBeat, kde sa ho pýtajú prečo má najradšej brata Nicka.

ZDROJ:www.jonasbrothers-fan.estranky.sk