Choď na obsah Choď na menu
 


Jonasovské kočky

Ahoj! Je tu celkom nová rubrika "Jonasovské kočky", ktorá Vám umožní mať aký taký prehľad v tom, ako často chalani z Jonas Brothers menia dievčatá. Teraz to nemyslím zle, samozrejme že nie, ale...skrátka ak Vás to zaujíma, prečítajte si!

 

Samozrejme všetci bratia povedali, že žena ich života je ich mama (Denise Jonas)

 

Obrázok

Ale predsa!!!

 

 

 

Začneme najstarším, Kevinom:

Možno viete, že Kevin má dlhoročnú priateľku Danielle s ktorou je šťastný a nikdy by ju nevimenil. Tvrdí o nej, že je tá najlepšia bytosť, ktorá ho v jeho živote postretla(samozrejme spolu s mamičkou Denise)...Takže fanúšičky Kevina, budete možno trochu sklamané, ale KEVIN JONAS JE ZADANÝ!!!

 

Obrázok

Krásni sú spolu, nemyslíte?

Joe Jonas:

 

Vieme o ňom, že radnil s veľmi veľa dievčatami.  Jeho láska z mladosti bolo dievča Mandy o ktorom zložil aj pesničku. Ich vzťah je však stále na úrovni kamarátstva. Keď sa Joe objavil v showbiznise, jeho priateľkou sa stala Taylor Swift,  mladá a krásna country speváčka. No však ani tento vzťah nedopadol najlepšie. Joe sa s ňou rozišiel po telefóne, čo sa mi zdá ale naozaj totálne nezodpovedné a úbohé. Kto vie, možno mal k tomu svoje dôvody.  V tejto dobe sa pošuškáva, že Joe Jonas má zase priateľku. A to 22-ročnú herečku Kamillu Belle. Najprv spolu randili tajne, ale potom to aj tak vyšlo na povrch. Joe ty sa ale nezdáš! V každom prípade: JOE JONAS JE ZADANÝ...!...

Obrázok

Taylor Swift je pre Joa navždy minulosťou.

Obrázok

Joeov nový objav!

Nick Jonas

O tomto Jonasovi kolovali chýry, že jeho priateľka je dlhoročná rodinná kamarátka Maya Kibble. Nakoniec však vysvitlo, že Nick a Maya sú najlepší kamaráti. Keď boli malí, koncerovali spolu v obývačke Jonasovcov a potom sa predvádzali rodičom. No nie je to milé? Teraz myslím to, že aké silné priateľstvo môže existovať medzi dievčaťom a chlapcom. No a ďalšie dievča, často priraďované k Nickovi Jonasovi je Miley Cyrus. Týto dvaja spolu chodili od svojich 14-ich rokov, ale ich "láska" bola utajená. Vzťah sa zrútil práve vo chvíli, keď Miley Cyrus na svojom svetovom turné Best Of Both Worlds pobozkala Nicka na líce. Pravdaže, začali kolovať rôzne videá, správy o tom, že Miley a Nick sú spolu. A to Nick J nevydržal. Rozišiel sa s Miley, pretože nevedela dodržať to čo sľúbila. ! No a Selena Gomez? Všetci vravia, že spolu ešte chodia a že sú krásny párik, ale to nie je pravda! Obaja vyhlásili že sú single! Takže, NICK JONAS JE VOĽNÝ...! (aspoň myslím)

 

Obrázok

Nick J a Maya...najlepší priatelia navždy

 

 Obrázok

Miley a Nick....nie..tak toto už nie je pravda!

 

Obrázok

Nick a Sel? Ževraj sú už len dobrý kamaráti!