Choď na obsah Choď na menu
 


Miley and Nick: Together Again?, Videos, photos

V prvom rade sa Vám chcem ospravedlniť, že som nič nepridávala, ale cez víkendy sa väčšinou učím a venujem rodine. No a asi o dva týždne URČITE vyhlásime hiatus, pretože Ja aj Jul ideme na dovolenky.

Miley a Nick opäť spolu? Tak to je sen mnohých. A hlavne teraz, keď sa objavila aj fotka zo skútra v Tybee. teraz Vám však ponúkam exkluzívne videá, ktoré som naozaj dosť ťažko zháňala, tak si ich pozrite. V prvom, ako spolu jazdia na skútry, a potom ako keby si zastavili, a dali si pusu ♥, no a na druhom ako sú na brehu. Miley sa v jednom rádiu vyjadrila o Nickovi :"Je môj najlepší kamarát, trávime spolu toľko času, koľko môžme. Svojim spôsobom sme sa znovu spojili. Nevieme čo s nami bude v budúcnosti, ale práve teraz sme iba kamaráti, ktorí sa majú radi. No a keď sa Miley pýtali na jej výlet s Nickom odpovedala iba:"no coment". Tak hádam, sa to nejak vyvinie a znovu ich spolu niekde uvidíme. Inak nadvezuje nato jedno video Mileyinho otca Billyho, ktorý rozpráva o rôznych veciach a medzitým o tom, že miluje Nicka Jonasa!

Máme tu fotky z "The filmore irving Plaza", kde chalani vystupovali, tak si ich pozrite.

Presne tuto v galérií --->

Potom tu máme krásne ďalšie fotky PROMO k LVaTT.

 

 

A taktiež scany CD, ktoré nájdeš v galérií, ak pôjdeš tadiaľto --->

JB sa zúčastnili aj show Good Morning America, kde vystupovali. Burnin´up, SOS, Paranoid,

Samozrejme fotky z tejto akcie, v galérií --->

Ako iste viete, chalani boli 12.6. v Španielsku, Madride, kde sa odfotili s fanúšikmi ako prichádzali do hotela. Galerka --->

Taktiež, sa zúčastnili tlačovej konferencií v Madride, krásne fotečky môžete sledovať v galerií.

Máme tu video, kde sa pýtajú Demi Lovato na Camp Rock 2 a na svoj život. A aj video JB, secret show. 2 časť tiež.

Fotky fanúšikov a kapely JB.

Taktiež aj video.

Behind the scenes z fotenia pre LVaTT. Celkom zaujímavé, pozrite si.  JONAS day na Disney Channel uvádzajú JB, aby sme si pozreli toto video.

 

 

 

  ZDROJ: www.jonasbrothers-fan.estranky.sk