Choď na obsah Choď na menu
 


Miley and Nick: True Story

WARNING!!!

Zakazujem tento článok kopírovať vôbec. Nekopírujte ho ani s uvedením zdroja, vôbec!!! Neručím za pravdivosť informácií a už vôbec sa nechcem rýpať do vzťahu Nicka a Miley, ale asi každému z nás nám vŕta v hlave ich vzťah.

 

Ako sa to všetko začalo? Jedného dňa; 16. septembra 1992 sa šťastnej mamine Dennise a otcovi Kevinovi Jonasovcom narodilo v poradí tretie dieťatko a to; NICK JONAS. Malé krásne chlapčiatko, ktoré prejavovalo svoje záľuby v podobe spievania a hrania na akýkoľvek nástroj. Nečudo, že už v 6-ich rokoch hrával na Brodwayi.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Na druhej strane sa 23. novembra 1992 mame Trish a otcovi, známemu country spevákovi narodila dcérka Destiny Hope. No Miley, ako jej hovoril otec narozdiel od Nicka chodila do školy, žila obyčajný život, bola obeťou šikany. Až raz....

Miley išla na konkurz do slávneho seriálu na Disney Channel. Bola iba malé útle dievčatko, o 2 roky mladšie od všetkých uchádzačok. Hannah Motnana bola však jej vysnená rola. A ona šla za svojím snom a...PODARILO sa.

Verili by ste, že takéto dva odlišné osudy sa raz stretnú?

Obrázok

Hannah Motnana mala vtedy len pár mesiacov a ešte nebola tak známa, keď šla na Elizabeth Glacier Pediatric AIDS nadáciu. Presne tam (11.júna 2006) sa poprvý krát stretla s Nickom Jonasom.

Obrázok

Obrázok

A začali spolu chodiť. Bolo ich vidieť spolu na rôznych akciách, spolu sa fotili. Boli zaľúbení.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host free image host

Miley potom odštartovala svoje Best of Both worlds tour spolu s Jonas Brothers. Všetky fotky z turné nájdete TUTO.

 

 

Obrázok

Až raz, BUM! Rozišli sa. Ževraj pretože dala Nickovi na svojom turné pusu, pred všetkými fanúšikmi. Dlho bolo medzi týmito dvola ticho. Síce ich bolo vydieť spolu na verejnosti, ale nebolo to ako predtým.

Obrázok

Dokonca si ľudia mysleli, že si Miley prefarbila vlasy iba kvôli Nickovi. Miley po rozchode s Nickom zostala sama a smútila. No potom jej prišiel do cesty Justin Gaston. Hovorí:" Otec ma s ním zoznámil na jednom nakrúcaní. Ja som bola úplne škaredá, neupravená, ale on ma aj tak pozval do kina." Nick tiež dlho nelenil a začal chodiť so Selenou Gomez. Tento vzťah však dlho nevydržal.

 

Miley a Nick spoločne zakopali vojnovú sekeru až v roku 2009, keď ich bolo spolu vidieť. Myslíte, že aj viac ako kamarátsky?

Najprv boli videní ako si takto šepkajú na KCA.

Obrázok

Potom ako sa takto krásne objali na inauguračnom koncerte pre prezidentovské deti.

Obrázok

A potom na spoločnom obede!

 

Obrázok

A ako som Vás dnes v novinkách informovala, nahrali spolu aj duet "Before The Storm", ktorý bude aj na JB´s albume LVATT. A teraz sa držte!!! Miley písala, že ide do Savannah natáčať "The last song" ale namiesto toho bola v Tybee na Islande, kde si užívala slniečka a mora s kým? No predsa s Nickom Jonasom ♥  On tam bol cez deň a potom večer letel za bratmi do New Yorku. Aj časovo to sedí.

Táto exkluzívna fotka Vás snáď presvedčí

 

free image host

Tak, všetko to vyzerá tak nádejne, táto dovolenka, to ma teda riadne prekvapilo. Mohli by sa dať do kopy, Miley by som to vôbec nezávidela aj keď moja FF, je moja FF, ale Selenu by som asi pretrhla. :) Dúfam, že budú spolu....

♥Niley4ever♥

Komentáre...

 

 
 


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Krásny článok !!!!

(Saška, 17. 1. 2010 20:01)

Jeeeee :D ten príbeh si kráásne spravila ! veľmi sa mi to páčilo. Si veľmi šikovná. Aj ja si želám aby boli spolu ved oni sa k sebe tak perfektne hodia !!!!
diki za peeeknýýýýý člááánok fakt bol úžasný !

Alexi_Alice

(Alexi_Alice, 5. 7. 2009 13:14)

ja tiež nemám rada Selenu :D Krava .... ale ona chodí s Taylorom Lautnerom .. jeho tiež nemusím :DD .. ale Selena je STRAŠNÁ ....

ja len..

(AliQ, 11. 6. 2009 15:16)

ja len to že Miley chcela rolu Lilly ale ju zobrali ako Hannah..

NILEY4EVER

(Angie, 11. 6. 2009 14:52)

Jhujh ja som ešte na youtube pozerala, že Miley mala na nejakom vystúpení prsteň, čo mala aj keď nahrávala 7 Things tak jej ho asi dal Nicky a keď spievala , tak keď mala zaspievať Hate about you tak pri HATE ODVRÁTILA HLAVU! Zmeila text z ,, If you mean it I´ll belive it" (keď si to budeš myslieť uverím) na ,,Now you mean it I beliove it" (teraz si to myslíš a ja ti verím!!) usmievala sa a robila ako keby držala niečiu ruku x) strašne som sa tešila!!! Niley milujéém x))))