Choď na obsah Choď na menu
 


Miley&Nick, videos, photos, MTV-news

Je to tu! Nick a Miley budú asi zase spolu. Samozrejme nič nie je isté, ale je známe, že Nick si zašiel na dennú dovolenku do Tybee Island (Georgia) za Miley, ktorá tam natáčala svoj nový film "The Last Song". Zdroj tvrdí, že potom šli ešte aj na večeru. A čo Justin? Ževraj, je už potvrdené, že sa s ním Miley rozišla. Nie je známe prečo, ale fanúšikovia si domýšľajú, že dôvodom je Nick Jonas. Neviem, ale celkom by som bola rada, kebyže sa dajú dokopy.

free image host 

Aby sme teda ešte zostali pri Niley, jedna fanúšička Amanda im urobila krásne fan video. Určite si ho pozrite a uvidíte, že tí dvaja patria k sebe!Toto video je o tom ako nám JB hovoria, že 21. júna sú pozvaní na MuchMusic Video Awards. Mimochodom, tejto udalosti sa zúčastnia aj Black eye Peas či Lady GaGa. Pre viac, klikni sem. Potom je tu video z americkej televízie ET, ktorá robila reportáž s Jonas Brothers. Chalani hovoria o tom ako budú mať koncert v Dallase, TX na novom štadióne. Podarilo sa mi získať jedno video zo show Davida Lettermana, kde sa predstavili piesňou "Paranoid". Ponúkam Vám aj candids fotky z tejto akcie.

 free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Ďalej tu máme videá z NY show. Tam si chalani zaspievali Paranoid, Hold on, That´s  just the way we roll.

Máme tu aj fotky ako JB prišli do svojho hotela po Live with Regis and Kelly.

 free image host free image host free image host free image host

No a nakoniec tu máme video, ale aj rozhovor MTV s JB, konkrétne s Nickom, ktorý vraví, že Before the Storm je jeho obľúbená pieseň na cd.

Fotky Nicka a nanovo single Miley Cyrus, ako spolu jazdia na skútri v Georgií, rozpútalo kauzu medzi mnohými fanúšikmi, ktorí nevedia, či sa to medzi nimi znovu rozpútalo. Nakoľko Jonas Brothers v utorok vydávajú svoj album. Na albume sa však nachádza aj duet Nicka a jeho bývalej (zatiaľ :D) Miley "Before the Storm" song, ktorý už môžme počuť na internete.

"Berofe the Storm" je pravdepodobne jeden z mojich najobľúbenejších songov na CD," povedal Nick pre MTV news. "Myslím si, že je môj obľúbený pretože v tej piesni je úžasný príbeh. Je to duet s Miley, ktorá je úžasná." Song nebol napísaný iba preto, aby títo dvaja povedali o svojej mladej láske fanúšikom. "Je to naozaj dobrá pieseň a budem rád, ak ju raz budeme hrať naživo."

Rozchod dvoch superstar je zpracovaný na Mileyinom poslednom albume v piesni "7 things"

A starší brat Joe sľuboval, že je to dobrá šanca ako ich fanúšikovia budú vidieť opäť spolu spievať na javisku. "Myslím, že by sme mohli," dokončil a žmurkol. "Snáď. Tuto od vás to počujeme prvý krát. Snáď."

 

ZDROJ: www.jonasbrothers-fan.estranky.sk