Choď na obsah Choď na menu
 


Nick Jonas

Nick prejavoval svoj talent už od detstva. Hral v rôznych divadelných hrách, dokonca aj na Broadwayi. No so spevom začal vďaka vlasom :D. Keď bol raz u kaderníčky a spieval si, dozvedel sa o ňom nejaký producent. A tak sa dal na sólo kariéru.

Nick je multitalent. Spieva, hrá na gitare, bicích a klavíri. Tiež vie rôzne gymnastické kúsky.
Celá rodina je kresťanská. Paul Jonas, hlava rodiny, je dokonca pastor. Dôkazom ich silnej viery sú prstene, ktoré bratia nosia takpovediac "non-stop". Sú to "prstene čistoty" a znamenajú, že JoBros nebudú mať sex do svatby. Všetci traja ich nosia na ľavej ruke.

Nicka v jeho sólo kariére sprevádzali bratia Joe a Kevin. Potom sa však spojili a vznikla skupina The Jonas Brothers. Ich prvý album "It's About Time" vyšiel v roku 2006, avšak nezaznamenal veľký úspech. Predalo sa len okolo 30,000 kópií. No i napriek tomu ich zviditeľnil a vlastne aj urobil slávnymi. Preto ich druhý album, pomenovaný po nich; "Jonas Brothers", ktorý vyšiel v roku 2007 ten úspech zaznamenal. A nie malý. Za prvý týždeň sa z neho predalo vyše 69,000 kópií! V máji 2008 bolo predaných viac ako 1,500 000 nosičov! Tento album obsahoval hity ako "S.O.S","Hold On", "Kids of the future" či "When you look me in the eyes". Momentálne netrpezlivo čakáme na ich tretí štúdiový album "A little bit longer", od ktorého sa očakáva rovnaký, dokonca väčší úspech než od predchádzajúceho, pretože momentálne JB sú jedna z najpopulárnejších skupín Ameriky a rýchlosťou svetla dobíjajú ostatný svet.

Jonas Brothers si zahosťovali tiež v megapopulárnom teensitcome "Hannah Montana". Diel s názvom "Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas" mal historicky najvyššiu sledovanosť. S predstaviteľkou hlavnej úlohy Miley Stewart/Hannah Montana, s Miley Cyrus sa potom vydali na "Best of Both Worlds tour". Celé bolo beznádejne vypredané. Lenže 31. januára 2008 začala koncertná šnúra k "Look Me in the Eyes" turné, kde už boli hlavnými hviezdami len oni. Potom sa ako predkapela Avril Lavinge na jej "Best Damn Tour" dostali do Európy. Proste... kade chodia, tade žnú úspechy. :P.

Prvý album im vydala spoločnosť Columbia Records, ale s druhým prešli do Hollywood Records, ktoré vlastní Disney. A tak nečudo, že s nimi začali spolupracovať nielen v hudobnej sfére. Natočili film "Camp Rock" s co-star Demi Lovato, točia seriál "J.O.N.A.S" a majú aj vlastnú reality show "Living the Dream". Tiež majú nejaké tie svoje minúty vo filme "Best of Both Worlds 3D movie", ktorý opisuje "Best of Both Worlds tour" s Miley