Choď na obsah Choď na menu
 


Videos from BBC, This Morning, Disney´s friends for change, photos, scany

Ako som už minule spomínala, Jonasovci boli v UK, na premiére svojho 3D koncertu. Za ten krátky čas čo tam boli, dostali mnoho ponúk do talkshow. Ja Vám tera ponúkam video z rannej show "This Morning" na tomto odkaze a show Paula O´Grandyho tuto.

Ďalej boli pozvaní do britského rádia BBC. Rozhovor tam s nimi robila moderátorka Edith. Rozhovor máte tu a fotku nižšie.

 

free image host

BURBANK, California, 14.5...Disney včera oznámil projekt: Disney´s friends for change:Project Green. Jedná sa o enviromentálnu, iniciatívnu pomoc deťom na celej Zemi. Disney hviezdy ako Miley Cyrus, Selena Gomez, Jonas Brothers a Demi Lovato spomedzi 29 mladých hviezd sa taktiež rozhodli pomôcť. Tento projekt je vlastne pomoc od mladých celebrít, ktoré deťom umožnia nájsť domov, budú mať jedlo, pitie. Disney potom daruje takýmto deťom $1 milión dolárov. Od dnes (15. máj) budú prebehať na Disney Channel a Rádiu Disney reklamy hviezd na pomoc deťom. Jonasovci a aj Miley Cyrus už stihli takéto video natočiť. Pozrite sa!

 

 

free image host free image host free image host
Nájdete ich aj v tejto galérií....


Ďalej Vám ponúkam také novostaré fotky z britskej premiéry 3D koncertu. Jonasovci sa tam krásne usmievajú a je vidieť, že sa tešia z prítomnosti haldy fanúšikov.

free image host free image host free image host free image host

Viac v tejto galérií...

No a pre fanúšičky Joa! Pozor!!! Ak ste ešte doteraz nevideli tieto fotky čo Vám ponúkam, radšej si sadnite. Sú to vlastne scany z jedného amerického časopisu. Aj keď ja inklinujem k Nickovi (moc, moc) musím povedať, že na nich Joe vypadá naozaj úžastne. Je to naozaj veľký fešák. Tak sa teda pozrite....

  

free image host free image host free image host free image host

Nájdete ich aj v tejto galérií...

 

ZDROJ: NJO, InStyle, Disney, BBC UK, youtube

Upload pictov: ImaGeBaM + najlepší upload aký poznám :)

VÝSLEDNÁ ÚPRAVA + SPRACOVANIE: JuLiŠkA (JB-F)