Choď na obsah Choď na menu
 


Videos, live chat, photo,twitter

Máme tu naozaj ohromnú dávku videí, tak poďme na ne. Najprv by som vám chcela pripomenúť staré dobré časy Jonasovcov a to z doby, keď spievali "Time for me to fly". Je to krásna pesnička, preto budem rada, ak si to pozriete! Potom si pozrite ďalšiu upútavku na Summer of Stars, teda aké seriály a filmy v lete uvidia americké detská na Disney Channel.

Potom tu máme exkluzívne videá z v poradí 3. live chatu na facebooku. Prvé video, to je úplne v celku celý chat. Druhé video, tam je upútavka na jednu z ich pesničiek (spoločne spievajú) a ešte nakonci Nick začne hrať "Give love a try" bože obdivujem ako dokáže tak hrať na gitare. Len si povie, tak dáme túto a už to vie. Jááj.Potom tu máme video z MTV, kde chalani kecajú a ja nič nerozumiem. Ďalšie video, je znovu z nakrúcania "Paranoid"  Máme tu aj video šialených fanúšičiek. A máme tu aj videá ○tutu○ z jednej televízie, kde komentujú Joa Jonasa ako tancuje na Sigle Ladies.

No a máme tu IBA jednu jedinú fotku z twittera Brada Paisleyho spolu z Kevinom. Napísal, že sa odfotil so svojím kamarátom Kevinom a že ho Kev zároveň učil ako používať Twitter.

No a nakoniec tu máme aktuálny STATUS na Jonasovskom twitteri: Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili na našom dnešnom chate. Máme najlepších fanúšikov na svete!

ZDROJ: www.jonasbrothers-fan.estranky.sk