Choď na obsah Choď na menu
 


 

Videos, photos, why Joe dancing at Single ladies?

Dnes Vás naozaj zavalím veľkou dávkou videí! Najprv chcem upozorniť na menej dôležité video, JONAS FAN VAN 3., kde sa Nicole zase pýta fanúšikov čo by s nimi chceli robiť, dokonca ich zoberie za nimi, a Kevin ich bude učiť hrať na gitaru. Zlaté :) Potom tu máme video z MTV, kde Joe hovorí, prečo tancoval na pieseň Single ladies. Hovoril: "Natočili sme video pre fanúšikov. Bolo to cool."  Už sa takisto objavilo aj video so spotom k "LVTT", ktoré nájdete na tomto linku. Ďalej sú tu videá od popstar! Je ich naozaj veľa, preto nebudem vypisovať čo sa v každom dialo, dám sem iba odkazy.

JONAS - FAVE SONGS AND MILEY’S DUET!
JONAS- Who’s the biggest DIVA?!
Jonas Family Memories!
Jonas on Common Collaboration!
Jonas on FANS!
A Jonas Summer - Tour, Camp Rock 2!
JONAS on HONOR SOCIETY!
JONAS - BEST FAN SIGN!
JONAS - Inside New Cowboys Stadium!
JONAS: Behind the Scenes of SINGLE LADIES!

A tu sú ešte videá z Twist magazínu:

TWIST Vid: JB Make an Entrance!
TWIST Vid: JB on Staying Grounded
JB talks sibling rivalry with TWIST
Kevin gives TWIST a tour of Cowboys Stadium!

A ešte exkluzívne interview s M magazínom, ktoré sledujte na tomto odkaze.  No a ako sa vraví, to najlepšie na koniec, včera večer som písala o dvoch videách, ktoré boli zverejnené na youtube z Wallmart Souncheck. Niekedy som si naozaj priala tam byť. Videá sú v pomerne dobrej kvalite, ani faninky tam veľmi nekričia. JB si zaspievali songy ako SOS, Love Bug, Burnin´up a predstavili aj tri nové, z LVTT teda Paranoid, Poison Ivy a nádhernú baladu Turn Right. Na !tomto! linku nájdete všetky tieto piesne + exclusive interview, a na ich oficiálnej stránke si môžete pozrieť aj koncerty hviezd ako sú Lady GaGa, Kelly Clarkson, Lil Wayne, Mandy Moore a iných. 

Objavili sa fotky, kde Joe a členovia ich skupiny boli v nejakom zábavnom parku v Texase.

  free image host free image host

Na twitter písali o baseballe, ako ho majú v srdci a zverejnili dve fotky. Najprv tú, s pohľadom na celé ihrisko a potom, keď napísal Joe "Iba upratovanie po hre" zverejnili druhú.

free image hostfree image host

 

Práve pred chvíľou sa objavila fotka Nicka, z letiska kde sa odfotil s jedným pracovníkom Airolínií.

free image host

A máme tu aj ďalšie fotky z časopisu Seventeen, ktoré JB nafotili.

 

 

A sú tu aj úplne nové 3 promo fotky k plagátu World Tour.

 

 

A na záver ešte také pikošky. Dozvedela som sa, že chalanov počas ich svetového turné bude sprevádzať aj Jesse James, krásna mladá speváčka a to na týchto štyroch miestach:

06.20.2009 Arlington, TX Dallas Cowboys Stadium
06.22.2009 Tulsa, OK BOK Center
06.24.2009 Denver, CO Pepsi Center
06.26.2009 Nampa, ID Idaho Center

Ako som bola na NJO, našla som tam v Smaller News (teda menšie novinky) odkaz zo SLOVENSKA! No skoro ma porazilo. Nejaká baba (Michelle) písala anglický postup, ako majú ľudia zahlasovať za JB na našom fan rádiu! Fakt som bola v šoku, že to tam Kimmy uverejnila, ale nakoniec aj rada, že niekto taký ako Michelle existuje a že chce prezentovať Slovensko ako fan krajinu Jonas Brothers!

 

ZDROJ: www.jonasbrothers-fan.estranky.sk