Choď na obsah Choď na menu
 


Jonas Brothers

The Jonas Brothers sú americká pop roková kapela pochádzajúca z Wyckoffu, z New Jersey. Ich členmi sú traja bratia: Nick, Joe a Kevin Jonas. Ich kariéra sa začínala sólovou kariérou Nicka Jonasa, ktorého náhodou objavili keď si spieval u kaderníka a na to ho odporučili k profesionálnemu managerovi. Nick účinkoval na Broadwayi, kde vystupoval v niekoľkých hrách. Neskôr keď Nick pracoval na svojom sólo projekte, Joe tak ako Nick začal účinkovať na Broadwayi.


V roku 2005 sa k Nickovej nahrávke dostal vedúci spoločnosti Columbia Record. Vraj sa mu nepáčila, ale páčil sa mu Nickov hlas. Po stretnutí s Nickom a po vypočutí songu "Please Be Mine" ktorú napísali všetci traja sa Daylight/Columbia Records rozhodlo, že podpíše zmluvu so všetkými tromi ako so skupinou.

Vymýšľanie názvu pre skupinu nebolo ťažké. Rozmýšľali nad tým, že sa pomenujú "Sons of Jonas" ale nakoniec sa rozhodli, že budú "Jonas Brothers".

V Roku 2005 išli JB na niekoľko tour s hviezdami ako sú napríklad: Jesse McCartney, Kelly Clarkson či Backstreet boys. Potom boli na tour proti drogám spolu s Aly and AJ a The Cheetah Girls.

Vydali už tri debutové albumy s názvom: "It´s about time", "Jonas Brothers" zakúpiť si ho môžte TU a "A little bit longer" kúpite TU.  Momentálne vypustili do sveta svoj 3D koncert, piesne z neho zakúpite TU.  Môžme sa však tešiť aj na ich štvrtý album s názvom "Lines, Vines and trying Times."